Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila”, în colaborare cu UBG International Recruitment, te ajută să reușești!

Vino LUNI, 23.04.2018, ora 12.00, sala A 1, sediul Viitorului, pentru o întâlnire cu reprezentanții UBG International Recruitment, sosiți special din Germania, pentru a-ți oferi informațiile necesare înscrierii la cursurile gratuite de limba germană. Pregătirea lingvistică este asigurată de UBG International Recruitment în vederea obținerii unui post de asistent medical generalist într-un spital din Germania.

Te așteptăm!

Viitorul tău ne preocupă – Te pregătim pentru o carieră de succes în Europa!

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 137

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes