O echipa de prim ajutor a Şcolii Postliceale Sanitare „Carol Davila”, formată din prof. Rodica Mușat împreună cu elevii de la calificarea AMG: Alexandra Furtună, Geanina Doboș și Daniel Panturescu, a participat la activitatea sportivă desfășurată în cadrul Bazinului de înot World Class. Aici, sportivii au susținut probe de înot pentru admiterea în învățământul liceal, filiera vocațională, profilul sportiv.

Activitatea s-a desfășurat în condiții bune și nu au fost incidente.

Felicitări elevilor voluntari pentru ținută, atitudine și zâmbet!

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 201

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes