Invităm toți elevii școlii interesați de activitățile desfășurate în parteneriat cu Modului European de Nursing să participe la activitatea de diseminare: vineri, 21 octombrie, de la ora 13:30 în sala A1, Sediul Viitorului.

La eveniment sunt invitați să participe toți elevii școlii, indiferent de anul de studiu sau calificarea urmată, pentru a afla mai multe informații despre sistemele de sănătate din Spania și Belgia, precum și despre activitatea lor din stagiul de instruire clinică organizat de școala noastră în perioada 10-21 octombrie.

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 261

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes