“TU ai crezut în NOI. NOI investim în TINE.” este activitatea de debut a Clubului Absolvenților, ajunsă, iată, la a III-a ediție. Cum am putea încheia acest ciclu complex al întâlnirilor care v-au prilejuit accesarea unor informații-resursă pentru creșterea angajabilității dumneavoastră? Cu un invitat de seama, care ne onorează din nou cu prezența sa: doamna Carmen Mazilu – Președinta OAMGMAMR – Filiala București.
Așadar, dacă ești preocupat cu privire la parcursul tău profesional, ulterior absolvirii, vino vineri, 24 iunie, ora 11, pentru a beneficia de tot ceea ce Școala îți rezervă. Evenimentul se adresează elevilor de anul III, toate calificările și se va desfășura în Sala A1, Campus Viitorului nr. 163. Te așteptăm să-ți întâmpinăm entuziasmul acestor întâlniri! Uniforma ar reprezenta un indicator al acestui entuziasm.
Responsabil Comisie Absolvenți, prof. Adriana Păunescu

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 144

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes