Comisia de Inserție a Absolvenților în Câmpul Muncii – Clubul Absolvenților vă invită marți, 12.12.2017, ora 12:00, la o nouă sesiune Masterclass: „Știu! Pot! Simt! Cunosc! Devin cel mai bun!”, cu tema:Toleranța vs Rezistența în relația cu pacientul diagnosticat cu HIV/SIDA”.

Activitatea va fi susținută de către doamna dr. Mariana MĂRDĂRESCU, șefa Secţiei de Imunodepresie Copii şi Adolescenţi, director Compartiment pentru Monitorizarea și Evaluarea Infecției cu HIV/SIDA, din cadrul Institutului Național de Boli Infecțioase „Dr. Matei Balș”.

Vă așteptăm cu drag!  

 

Director,

Prof. Aurelia Șova       

 

Responsabil activitate,

Prof. Ionuț Lungu       

 

Responsabil Comisie,

Prof. Adriana Păunescu

                                                  

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 96

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes