In data de 13-Decembrie-2013,  in cadrul activitatii  “SUFLET LANGA SUFLET “, o actiune a  proiectului educativ extrascolar „SA FIM BUNI DIN CONVINGERE !”, clasele I F AMG  si I G AMG,  impreuna cu profesorii  lor de Nursing  Costache Cristina  si Mihai Anca , au fost  in vizita la caminul de batrani “Sf. Elena” din Bucuresti .  Alaturi de  Mos  Craciun ( Petre Giorgian- elev IF – AMG)  elevii  au cantat  colinde , au oferit  daruri si au impartit  mangaiere  si multa dragoste persoanelor varstnice aflate in acest asezamant.

 {gallery}actiunecraciun{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 146

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes