Le urăm BINE AU VENIT ACASĂ! celor 20 de elevi participanţi la stagiul de intruire clinica din Pafos, Cipru, organizat în cadrul proiectului „PROFESSIONAL SKILL DEVELOPMENT OF NURSING STUDENTS”, LLP- LdV/IVT/2013/RO/042..

Miercuri, 14 Mai, in cadrul Consiliului Elevilor, ei ne vor prezenta activităţile desfăşurate în cadrul acestui stagiu finanţat cu fonduri europene prin ANPCDEFP şi ne vor împărtăşi experienţele pe care le-au câştigat.
Iată şi câteva imagini din activităţile culturale desfăşurate în cadrul proiectului..

  {gallery}stories/2014/proiectcipru/final{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 165

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes