ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA”

organizează

miercuri – 18 mai 2016

SIMPOZIONUL INTERNAȚIONAL “DR. MIOARA MINCU”

 “TRADIȚIONAL ȘI MODERN ÎN MEDICINĂ ȘI FARMACIE”

Ediţia a II-a

 Evenimentul este destinat cadrelor didactice din învățământul preuniversitar și universitar,farmaciștilor, medicilor, asistenţilor medicali, psihologilor, moașelor, kinetoterapeuților ș.a.Simpozionul include trei secțiuni dedicate: medicilor, farmaciștilor, asistenților medicali, cadrelor didactice care acoperă domeniul medical, dar și psihologie, nursing, biologie și științe. Persoanele interesate pot participa cu articole specifice uneia dintre cele trei secțiuni ale simpozionului. Participanții primesc diplome şi cartea simpozionului.

Detalii despre eveniment, beneficii de participareși promovarea acestuia în media veţi găsi pe site-ul nostru www.scoalacdavila.ro

Înscrierea participanților se face până în data de 22 aprilie 2016 prin completarea fișelor de înscriere, iar trimiterea articolelor se face până în data de 5 mai 2016 prin email la:  anca . grecu @ scoalacdavila . ro

Ne bucurăm să fiți alături de noi la acest eveniment!

Vă mulțumim și vă așteptăm.

                         Cu deosebit respect Organizatorii.

FORMULAR_DE_INSCRIERE_SIMPOZION.pdf
INVITAYIE_SIMPOZION_2016.pdf
INVITATION_SYMPOSIUM_2016.pdf
REGULAMENT_DE_PARTICIPARE-_SIMPOZION_2016.pdf

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 249

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes