Incepand din acest an scolar, elevii Scolii Postliceale Sanitare „Carol Davila” beneficiaza de un nou corp de cladire cu doua niveluri, ce cuprinde 9 sali de curs, dotate modern, unde se vor desfasura cursurile pentru elevii anului II si III. Situat ultra-central, in Piata Romana, noul sediu se afla pe Bulevardul Magheru nr 32-34, Sector 1, Bucuresti. Accesul se face dinspre Metroul Piata Romana prin gangul de langa Magazinul Dika.

{gallery}sediunou_romana{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 189

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes