Atât pentru elevii nostri dar şi pentru liceenii care ne-au vizitat astăzi de la Colegiul Tehnic Energetic Bucuresti şi Grupul Şcolar Industrial „Dimitrie Gusti”. Au avut ocazia să descopere din tainele profesiei de asistent medical şi totodată să participe la o lecţie de prim ajutor, susţinută de elevii şcolii noastre, coordonaţi de doamna prof. Violeta Zlota. Am reusit deja să aprindem în sufletele lor pasiunea pentru această profesie nobila de asistent medical!

{gallery}2014/scoalaaltfelaprilie{/gallery} 

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 73

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes