Săptămâna ALTFEL ne-a readus la Liceul Teoretic “Marin Preda”, unde am fost primiți cu toată căldura și interesul atât al profesorilor, liceenilor, cât și al elevilor din clasele gimnaziale.

Elevii au fost entuziasmați să participe la demonstrațiile de prim ajutor efectuate de echipa noastră de voluntari formată din: Andreea Manea (anul III F AMG), Claudia Săndulescu (anul IIIF AMG), Georgian Petre (anul III F AMG), Angelo Pătrascu (anul I F AMG), Adrian Isvoranu (anul I H AMG) și Valentina Netea (IH AMG). Echipa de elevi a fost coordonată de prof. de nursing Cristina Costache.

{gallery}stories/2016/pozemodificate{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 322

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes