Vești foarte bune pentru echipa Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila”! Toți colegii noștri, care au participat la Examenul național de Definitivare în învățământ și la Examenul național de Titularizare – sesiunea 2021, au obținut calificative excelente!

„Dovedim încă o dată că suntem nu numai o școală foarte bună, dar și un centru de dezvoltare a cadrelor didactice și conducători de proces educațional de performanță în educația pentru sănătate. Felicitări fiecăruia și întregii echipe! Ne mândrim cu asemenea cadre didactice!” – a afirmat domnul Președinte al Consiliului de Administrație, Director general, Prof. Univ. Dr. Alexandru Ioan Mincu.

Felicitări, dragi colegi!

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 168

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes