Vești foarte bune pentru echipa Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila”! Toți colegii noștri care au participat în această vară la Examenul național de Definitivare în învățământ, la Examenul național de Titularizare și la Examenul pentru Gradul didactic II – sesiunea 2020, au obținut calificative excelente!

„Dovedim încă o dată că suntem nu numai o școală foarte bună, dar și un centru de dezvoltare a cadrelor didactice și conducători de proces educațional de performanță în educația pentru sănătate. Felicitări fiecăruia și întregii echipe! Ne mândrim cu asemenea cadre didactice!” – a afirmat domnul Președinte al Consiliului de Administrație, Director general, Prof. Univ. Dr. Alexandru Ioan Mincu.

Felicitări, dragi colegi!

 

prof. Raluca Brad

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 201

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes