Elevii care s-au înscris pentru participarea la proiectul ERASMUS+2015-1-RO01-K102-014460 ”Professional training for a career in the European Healthcare System” vor susține astăzi și mâine INTERVIUL (proba psihologică) din cadrul etapei de selecție a candidaților. Interviurile vor avea loc conform repartizării după următorul program:

  • MIERCURI, 26 OCTOMBRIE 2016, ORELE 10.00-16.00
  • JOI, 27 OCTOMBRIE, ORELE 12.00-16.00

Accesul la proba interviu se va face în ordine alfabetică, iar lista finală a candidaților va fi afișată după încheierea perioadei de înscriere.

Candidații trebuie să predea dosarul personal către comisia de evaluare a dosarelor înainte de a intra la proba de interviu. Desfășurarea interviului va avea loc în sala – Mansardă, etajul 2, sediul Viitorului (catedra Socio-Umane). Lista detaliată de progranare la interviu o puteți consulta în fișierul Repartizare interviuri Erasmus. Detaliile complete și lista le puteți consulta în pagina de proiect la: https://scoalacdavila.ro/repartizarea-elevilor-la-interviuri-pentru-proiectul-erasmus 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 223

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes