REPARTIZAREA CANDIDAȚILOR  ÎNSCRIȘI  LA CONCURSUL DE SELECȚIE A PARTICIPANȚILOR LA PROIECTUL  “PROFESSIONAL TRAINING FOR A CAREER IN THE EUROPEAN HEALTHCARE SYSTEM”, PENTRU PROBA DE COMPETENȚE PROFESIONALE

ANUL II AMG : LUNI, 26.10.2015,ORELE 09.00-12.00 / 12.30-15.00

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, STR.VIITORULUI

EVALUATORI: PROF. ZLOTA VIOLETA, PROF. BRAD RALUCA

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

  1. I.1.

Babiuc Monica Mariana

II B

09.00-10.00

  1. I.2.

Balcan Dana

II A

  1. I.3.

Bășcianu Alina Ionela

II B

  1. I.4.

Cecală (Ciuta) Elena Cristina

II A

  1. I.5.

Cetiner Gulcan

II F

  1. I.6.

Chiriță Elena

II B

  1. I.7.

Ciornei Maria Cristina

II K

10.00-11.00

  1. I.8.

Despinoiu Eduard

II A

  1. I.9.

Dicu Robert Claudiu

II J

  1. I.10.

Dogaru Corina

II H

  1. I.11.

Dumitru Marius

II C

  1. I.12.

Epureanu Cătălin Florin

II B

  1. I.13.

Gerea Loredana Mihaela

II I

11.00-12.00

  1. I.14.

Gheba Valentina

II J

  1. I.15.

Grigore (Bănesaru) Elena Georgiana

II F

  1. I.16.

Grosu Dorina Cristina

II B

  1. I.17.

Iordănescu Simona Mirabela

II H

  1. I.18.

Lixandru (Mincu) Mihaela

II C

PAUZĂ 12.00-12.30

  1. I.19.

Mihai Mariana Iuliana

II E

12.30-13.30

  1. I.20.

Mihalache Mihaela

II F

  1. I.21.

Mustață (Giurgea) Elena Anișoara

II B

  1. I.22.

Neagu Alina Cristina

II F

  1. I.23.

Oancea Maria

II L

  1. I.24.

Plămadă Alexandra

II F

  1. I.25.

Podaras Zoi

II L

13.30-14.30

  1. I.26.

Radu Alina Gabriela

II A

  1. I.27.

Sandu Maria Tatiana

II E

  1. I.28.

Soare Laura Elena

II A

  1. I.29.

Spătărelu Alina Florina

II K

  1. I.30.

Stancă Alin Gabriel

II D

  1. I.31.

Țapu Mihai Daniel

II E

14.30-15.00

  1. I.32.

Tihan (Desponoiu) Mihaela

II H

  1. I.33.

Vișan Irina

II E

REPARTIZAREA CANDIDAȚILOR  ÎNSCRIȘI  LA CONCURSUL DE SELECȚIE A PARTICIPANȚILOR LA PROIECTUL  “PROFESSIONAL TRAINING FOR A CAREER IN THE EUROPEAN HEALTHCARE SYSTEM”, PENTRU PROBA DE COMPETENȚE PROFESIONALE

ANUL III AMG, MARTI 27.10.2015, ORELE 11.00-14.20

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, STR.VIITORULUI

EVALUATORI : PROF. ZLOTA VIOLETA, PROF. BRAD RALUCA

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

  1. I.1.

Balaș Octavian

III F

11.00-12.00

  1. I.2.

Bîrsan Ionela

III K

  1. I.3.

Catrina Alice Ioana

III K

  1. I.4.

Crețu Octavian Teodor

III J

  1. I.5.

Curcă Ana Diana

III F

  1. I.6.

Dinu (Ion) Carmen

III K

  1. I.7.

Eteu (Șușanu) Florica

III E

12.00-13.00

  1. I.8.

Gudei Nicușor

III M

  1. I.9.

Lazăr Mihail Octavian

III F

  1. I.10.

Manea Andreea Laura

III F

  1. I.11.

Murariu (Șoancă) Ana Simelia

III E

  1. I.12.

Niculcioiu George

III L

  1. I.13.

Păpădie Ramona Ștefania

III F

13.00-14.00

  1. I.14.

Păun Elena

III I

  1. I.15.

Rușciuga Iulia Maria

III I

  1. I.16.

Săndulescu Claudia Florentina

III F

  1. I.17.

Sindile Cristi Alexandru

III I

  1. I.18.

Stoica Mihaela

III K

  1. I.19.

Țopa Mădălina Ștefania

III C

14.00-14.20

  1. I.20.

Udrea Georgiana

III G

DIRECTOR,                                                                              

PROF.STOIAN DANIELA                                                       

MANAGER PROIECT,

PROF. MOISE LIDIA MARIANA

SECRETAR ȘEF,

D-NA OANCEA ADRIANA

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 140

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes