Nou!!! Elevii anilor III pot fi beneficiarii unui contract de voluntariat cu Fundația Crucea Alb Galbenă. 

Mai multe detalii despre oportunitatea de a accesa tehnici de prim ajutor și modele de îngrijiri integrate la domiciliu, cu suport de teleasistență și teleurgență, vă va oferi doamna Marioara Ivan, director general al Fundaţiei Crucea Alb Galbenă din România

Așadar, dacă printre valorile care vă definesc, puteți enumera respectul față de pacient și față de demnitatea profesiei, vă așteptăm joi, 18.10.2018, ora 10:00, Sala A1, sediul Viitorului, când vor fi dezbătute beneficiile acestui program partenerial inițiat de către școala noastră.

Va așteptăm cu drag!

 

Responsabil Comisia de Monitorizare a Inserției Absolvenților pe Piața Muncii

Prof. Adriana PĂUNESCU

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 122

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes