Locuri de muncă pentru cei care vor să lucreze în UK.

Un nou parteneriat între școala noastră și firma Synergy Medical vine să ofere posibilitatea celor care doresc să lucreze în Anglia să se întâlnească direct cu angajatorii din spitalul Heart of England.

Absolvenții și elevii școlii, precum și viitorii elevi sunt așteptați marți, 09 august, ora 14.15 în fața hotelului Ramada Nord http://www.ramadanorth.ro/.

Echipa Școlii Postliceale Sanitare Carol Davila – formată din doamna director prof. Daniela STOIAN, Prof. Larisa BĂNICĂ și Profesor de instruire clinică Violeta ZLOTA – va însoți elevii participanți la întâlnire pentru a facilita și garanta un debut de succes în carieră.

Pentru confirmarea participării vă invităm să luați legătura pe email sau telefon cu dna. Prof. Larisa BĂNICĂ la: larisa.banica@scoalacdavila.ro, telefon 0736.358.899

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 199

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes