Comisia de Monitorizare a Inserției Absolvenților pe Piața Muncii – Clubul Absolvenților – vă invită marți, 05.03.2018, orele 11:30, sala A1, la o nouă sesiune Masterclass: „Știu! Pot! Simt! Cunosc! Devin cel mai bun!”, cu tema:

Atlasul emoțiilor: strategii de evitare a bolilor psihosomatice.

Activitatea va fi susținută de către domnul psiholog. dr. Ion DUVAC, profesor în cadrul Facultății de Psihologie și Științele Educației, Universitatea București, Președinte al Intell Psy Synergic Group.

Vă așteptăm cu drag!  

 

Responsabil Comisie,

prof. Adriana Păunescu

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 158

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes