Ne face plăcere să vă invităm vineri, 27 februarie 2015, ora 9:00, în sediul din Valter Mărăcineanu, la activitatea elevilor de la calificarea AMF în cadrul proiectului „Mărțișorul Medical”, activitate dedicată sănătății și frumuseții pielii.

În deschiderea evenimentului, elevii din anul II AMF vor prezenta lucrări despre piele și îngrijirea fiecărui tip de ten, urmând ca de la ora 10:00, reprezentanți ai companiilor Beiersdorf și Ivatherm să prezinte produse pentru sănătatea pielii și să răspundă întrebărilor participanților.
Vă așteptăm cu drag!

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 104

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes