ISIC te invita la concertul Holograf din data de 14 noiembrie, ora 19:00 si iti propune si o oferta pe masura: doar cu legitimatia ta ISIC poti beneficia de un pret special la achizitionarea biletului  – 35 Ron in loc de 100 Ron!
Pentru a avea acces la concert la pretul special ISIC, special aveti doua variante:
  • Achizitionare bilet la sediul StarTickets.ro: Calea Dorobantilor nr.62, et.1, ap.5, Bucuresti, unde vi se va elibera pe loc biletul  numai pe baza prezentarii legitimatiei ISIC (vezi harta aici)
  • Achizitionare voucher online aici  Important! Accesul la concert se va face pe baza voucherului printat si prin prezentarea obligatorie a legitimatiei ISIC la poarta de acces a Salii Polivalente  
Biletele la pretul special ISIC vor avea locuri in sectorul H al Salii Polivalente, intr-o zona cu o excelenta vizibilitate la scena.
 
 
Avand in vedere ca legitimatiile Carol Davila – ISIC nu au fost distribuite catre toti elevii scolii noastre, aceasta reducere va putea fi obtinuta si prin prezentarea carnetului de elev al scolii Carol Davila”

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 118

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes