Ai ratat prima întâlnire cu studenții străini participanți la schimbul de experiență European Nursing Module din luna octombrie? Îți dorești să afli mai multe informații despre sistemele de sănătate din Spania, Elveția, Danemarca și Olanda?

Te așteptăm VINERI – 21 octombrie 2022, începând cu ora 12.30, în sala 501B, sediul din str. Agricultori nr. 37-39 (clădirea CODECS).

Colegii noștri de la universități europene de renume ne vor prezenta impresiile şi observaţiilor lor din cadrul stagiilor clinice, dar şi experienţele trăite în țara noastră pe parcursul celor două săptămâni.

Vei descoperi lucruri interesante și utile pentru dezvoltarea ta personală și profesională.

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 336

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes