Ai ratat prima întâlnire cu studenții străini participanți la schimbul de experiență European Nursing Module (ENM) din luna martie? Îți dorești să afli mai multe informații despre sistemele de sănătate din Spania și Elveția?

Te așteptăm VINERI – 17 martie 2023, începând cu ora 10.00, în sala 500B, sediul CODECS, str. Agricultori nr. 37-39.

Colegii noștri de la universități europene de renume ne vor prezenta impresiile şi observaţiilor lor din cadrul stagiilor clinice, dar şi experienţele trăite în țara noastră pe parcursul celor două săptămâni.

Vei descoperi lucruri interesante și utile pentru dezvoltarea ta personală și profesională.

Te așteptăm!

 

prof. dr. Andreea Csolti

responsabil Relații și Proiecte internaționale, coordonator European Nursing Module

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 380

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes