Vineri, 18 martie 2022, sala B 9, ora 11.00, Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila” organizează evenimentul de diseminare a activităţii din cadrul Schimbului de experienţă European Nursing Module ( ENM ), organizat în perioada 07 – 18 martie 2022.

Studenţii din  Spania, Belgia, Danemarca și Anglia ne vor prezenta impresiile şi observaţiilor lor din cadrul stagiilor clinice, dar şi experienţele trăite în țara noastră pe parcursul celor două săptămâni.

Veți decoperi lucruri interesante și utile pentru dezvoltarea voastră personală și profesională.

Vă așteptăm!

 

prof. Alina Ioniță

responsabil Relații și Proiecte internaționale, coordonator European Nursing Module

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 118

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes