Marți, 24 iulie 2018, ora 11, sediul Viitorului, sala A 1, încheiem seria întâlnirilor prilejuite de Clubul Absolvenților cu invitația la activitatea anuală: „Tu ai crezut în noi – Noi investim în tine!” – Campanie de Consiliere și Suport pentru absolvenții SPSCD – ediția a IV-a.

Suntem onorați să o avem din nou alături de noi pe doamna CARMEN MAZILU, Președinte al Ordinului Asistenţilor Medicali Generalişti, Moaşelor şi Asistenţilor Medicali din România (OAMGMAMR) – filiala municipiului Bucureşti.

Și cum orice sfârșit generează deschideri către noi perspective, doamna Carmen Mazilu vine în întâmpinarea elevilor de anul III – toate calificările, cu îndrumări esențiale privind exercitarea profesiei de asistent medical în actualul context legislativ.

Vă așteptăm cu mare drag!

 

Director,

Prof. Aurelia ȘOVA

 

Responsabil Comisie,

Prof. Adriana PĂUNESCU

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 181

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes