Clubul Absolvenților vă invită joi, 18.07.2019, orele 10:30, sediul Viitorului, sala A1, la evenimentul organizat anual: „Tu ai crezut în noi. Noi investim în tine!”, campanie de consiliere și suport pentru viitorii absolvenți, ediția a V-a.

În așteptarea cuvântului doamnei CARMEN MAZILU – Președinte al Ordinului Asistenţilor Medicali Generalişti, Moaşelor şi Asistenţilor Medicali din România (OAMGMAMR) – filiala municipiului Bucureşti, timpul se dilată pentru a onora întregul ghidaj profesional oferit vouă, celor ce urmează să îmbrăcați haina albă a profesiei de asistent medical.

 

Vă așteptăm cu drag!

 

 

Responsabil Clubul Absolvenților,

Prof. Adriana PĂUNESCU

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 144

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes