Luni, 29 februarie 2016, elevii claselor XI-XII, însoțiți de domnii profesori: Virginia GANEA, Mircea JECU și George RADU, au participat la prezentarea ofertei educaționale a Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila”.

Cu acest prilej, reprezentanții Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila” au desfășurat și activitățile prevăzute în acordul de parteneriat încheiat cu unitatea noastră de învățământ: „Privește-te în viitor!” și „Energie pentru performanță fizică și intelectuală”.

Ne-a bucurat interesul elevilor pentru această activitate. Mulțumim doamnei Aurelia ȘOVA – responsabil cu promovarea ofertei educaționale din partea Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila” – pentru excelenta colaborare.

click aici

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 80

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes