CAMPANIA DE ADMITERE 2023 – 2024 vine cu oferte speciale pentru tine!

Înscrie-te în perioada 4 – 8 septembrie 2023 în programul de după-amiază – calificarea asistent medical generalist și beneficiază de REDUCEREA de 500 RON la plata taxei școlare, integral sau prima rată (la plata în 4 sau 6 rate reducerea se aplică la plata ultimei rate).   

Cererea de asistenţi medicali este în creştere la nivel global. Asistenţii lucrează într-o varietate de locaţii şi spaţii, iar diploma obținută la finalizarea studiilor este recunoscută internațional.

Știm că și tu îți doreşti o carieră în asistenţa medicală. Dar, înainte de a putea profesa ca asistent medical oriunde în Europa, ai nevoie de o şcoală. De aceea, Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila”, PRIMA școală postliceală sanitară particulară din România, are o nouă surpriză pentru tine – REDUCERE de 500 RON! BONUS: geantă și rechizite cu însemnele școlii la semnarea contractului de școlarizare!

În perioada 4 – 8 septembrie 2023 te așteptăm ÎN FIECARE ZI, de LUNI până VINERI, între orele 10.00 – 14.00, direct la secretariatul școlii din str. Agricultori nr. 35, 37-39 (clădirea CODECS), parter, sector 2, București.

Completarea contractului de școlarizare și achitarea taxei de școlarizare – integral sau prima rată – se vor efectua în ziua depunerii dosarului, în cazul în care candidatul este declarat ADMIS.

Pregătește dosarul și vino să ne cunoaștem!

NU SE SUSȚINE EXAMEN DE ADMITERE și NU ESTE LIMITĂ DE VÂRSTĂ la înscriere!

Simplu și eficient: ADMITEREA ȘI REZULTATUL PE LOC!

Te poți înscrie cu sau fără BACALAUREAT, conform Legii nr. 1/2011, Art 44 (9).

Un singur drum și poți deveni elevul celei mai cunoscute școli postliceale sanitare, cu tradiție de peste 33 de ani!

 

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA”

* Str. Agricultori nr. 35, 37-39, București, Sector 2, 021482

Tel.: +4021.610.70.68;  contact@scoalacdavila.ro

www.scoalacdavila.ro

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 4.031

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes