Ieri, 29 noiembrie a.c. a avut loc inaugurarea biroului Catedrei de Nursing  intrun spatiu generos  la etajul 1 in corpul nou al sediului din str. Viitorului. 

„Avem in cadrul Catedrei de Nursing numeroase proiecte si e important sa avem un spatiu adecvat in care sa ne pregatim desfasurarea activitatii. Astazi traiesc implinirea unei mai vechi dorinte, si anume sa avem in scoala coltul nostru dedicat. Suntem cea mai numeroasa catedra  Am pus sufletul meu in amenajarea acestui birou, care ofera spatiu adecvat pentru intalnirile de lucru cat si pentru depozitarea de materiale didactice”, a spus doamna prof. Letitia Morariu, Sef al Catedrei de Nursing.

{gallery}catedradenursing{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 284

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes