Vineri, 20.10.2017, elevii clasei I C – AMG împreună cu studenții din schimbul se experiență European Nursing Module, însoțiți de prof. Claudia Săndulescu și prof. Maria Besciu au vizitat Muzeul de Embriologie și Anatomie al Universității de Medicină și Farmacie „Carol Davila”.

„Am văzut exponatele muzeului, sala de disecții și sălile de lectură ale universității. Am fost cu toții plăcut impresionați de ceea ce am vizitat și de explicațiile bine argumentate, oferite de doamna prof. Maria Besciu.” 

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 480

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes