Miercuri, 18 iulie 2018, ora 11, sediul Viitorului, sala A 1, școala noastră vă invită din nou la un „Rendez-vous în carieră”. De această dată, îi avem alături pe reprezentanții Rețelei Private de Sănătate „Regina Maria”.

Conectarea dumneavoastră la programul Academiei de Asistenți Medicali, inițiat de către specialiștii Rețelei de Sănătate „Regina Maria”, presupune punctarea a trei mari obiective lansate de către Clubul Absolvenților:

DE 3XPRO: PROces PROgres PROmisiune!

Dozarea participării dumneavoastră la aceste întâlniri atrage beneficii din partea angajatorilor!

 

Director,

Prof. Aurelia ȘOVA

 

Responsabil Comisie,

Prof. Adriana PĂUNESCU

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 160

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes