A început numărătoarea inversă! Duminică – 25 noiembrie 2018, de la ora 20.00, vă așteptăm într-unul din cele mai cunoscute cluburi din București, Clubul PRINCESS. Nu trebuie să ratezi TRI BAL SPSCD, cea mai mare petrecere a anului! Vor fi multe surprize și invitați speciali!

TU ȚI-AI LUAT BILET?

În scopul achitării biletelor pentru Balul Bobocilor, în săptămâna 19.11 – 23.11, zilnic, între orele 9.00-12.00 și 16.00-19.00 în Sediul școlii din str. Viitorului, elevii pot procura biletele de la membrii echipei de organizare. Standul va fi amplasat vis-a-vis de bancomat.

 

Alege favoritul la premiul MISS și MISTER POPULARITATE!

 

Acum ai posibilitatea să îți susții concurentul favorit la BALUL BOBOCILOR SPSCD 2018! Alege colegul și colega care crezi că merită premiul MISS și MISTER POPULARITATE, până vineri – 23.11.2018, ora 18.00.   
Modalitatea de vot:     
1. intră pe pagina de Facebook a școlii: https://www.facebook.com/SPSCD/

2. vizionează filmul de prezentare al concurenților; 
3. dă un like la poza cu favoritul tău din albumul Concurs MISS și MISTER POPULARITATE SPSCD 2018: https://www.facebook.com/pg/SPSCD/photos

 

prof. Raluca Brad

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 157

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes