GRAFIC DE DESFĂŞURARE AL CONCURSULUI DE SELECŢIE A ELEVILOR PARTICIPANŢI LA PROIECTUL  „PERFORMING ABILITIES IN EUROPEAN NURSING CARE

 



 

 

I. PROBA DE EVALUARE A COMPENTEŢELOR PROFESIONALE ( NURSING) – 03.11.2014 ;

                   1. PROBA SCRISĂ – ORELE: 09:00 – 11:00 – SALA 2

                  2. PROBA ORALĂ – ORELE: 11:30 – 17:50 – CATEDRA DE NURSING

                                                             (pauză de la 13:30 la 14:00)

 II. PROBA DE EVALUARE A COMPETENȚELOR LINGVISTICE (LIMBA ENGLEZĂ) – PROBA ORALĂ – 04.11.2014 ;

                         ORELE : 9:00 – 15:20 (pauză de pranz 30 min 12:00-12:30) – CATEDRA DE NURSING

III. PROBA DE EVALUARE A COMPETENȚELOR LINGVISTICE (LIMBA ENGLEZĂ- PROBA SCRISĂ – 05.11.2014 ;#

                ORELE : 09:00 – 11:00 – SALA 2

IV. AFIŞAREA REZULTATELOR – 10.11.2014

                                                   ORELE: 12 :00
V.
DEPUNERE CONTESTAŢII – 10.11.2014

                                                 ORELE: 12:00 – 14:00

VI. REZOLVARE   CONTESTAŢII – 10.11.2014

                                                 ORELE: 14:00 – 18:00

VII. AFIŞAREA REZULTATELOR FINALE – 10.11.2014

                                               ORELE: 18:00 – 20:00

 

 

 

REPARTIŢIE PROBĂ ORALĂ – EVALUAREA COMPENTEŢELOR LINGVISTICE ( LIMBA ENGLEZA ) A ELEVILOR PARTICIPANŢI LA PROIECTUL „PERFORMING ABILITIES IN EUROPEAN NURSING CARE” 

ORELE : 9:00 – 15:20 ; SALA : CATEDRA DE NURSING 

04.11.2014

 

 

NR.CRT.

 

NUME ȘI PRENUMELE ELEVULUI

 

INTERVAL DE EVALUARE

  1. 1.

ALBINIȚĂ ALINA CORINA

 

 

 

09:00 – 10:00

  1. 2.

ANCA ORESIA IULIA

  1. 3.

BADEA (NICOLAE) VIORICA

  1. 4.

BARBU CAMELIA DANIELA

  1. 5.

BELDIE ANA-MARIA

  1. 6.

CATANĂ TEODORA ELENA

  1. 7.

CHIRIȚOIU DANIELA

 

 

 

10:00 – 11:00

  1. 8.

COPCEA ALEXANDRU MIHAI

  1. 9.

COTOS LENUȚA ALINA

  1. 10.

CTEȚU MIHAI

  1. 11.

CREȚU OCTAVIAN TEODOR

  1. 12.

DOROBANȚU ANDREEA NICOLETA

  1. 13.

DRĂGHICI CLARA GEORGIANA

 

 

 

11:00 – 12:00

  1. 14.

FLORESCU FLORINEL

  1. 15.

GEAMPALIA LAURA MARILENA

  1. 16.

GRIGORE ELENA MARIANA

  1. 17.

HARAGA OTILIA

  1. 18.

ILIESCU NICOLETA

  1. 19.

MIHĂILĂ CORINA EMANUELA

 

 

 

12:30 – 13:30

  1. 20.

MITREA (GRECU) ANA-MARIA

  1. 21.

MURGU MARIUS MĂDĂLIN

  1. 22.

NECULA MARILENA

  1. 23.

NIȚĂ CAMELIA MICHAELA

  1. 24.

NIȚĂ (IORDACHE) CERASELA ALEXANDRA

  1. 25.

OPREA MĂDĂLINA FLORENȚA

 

 

 

13:30 – 14:30

  1. 26.

PANĂ NICOLAE MARIAN

  1. 27.

PARASCHIV AURELI

  1. 28.

PETRE LIGIA GABRIELA

  1. 29.

PROFIR CARMEN

  1. 30.

SEREA CARMEN

  1. 31.

STAN DORU NICOLAE

 

 

14:30 – 15:20

  1. 32.

TUDOR CODRUȚA MARIA

  1. 33.

UDREA GEORGIANA

  1. 34.

UȚA GABRIEL ANDREI

  1. 35.

VELICU (ILIE) MARIA MIHAELA

 

 

 

REPARTIŢIE PROBĂ ORALĂ – EVALUAREA COMPENTEŢELOR PROFESIONALE (NURSING) A ELEVILOR PARTICIPANŢI LA PROIECTUL „PERFORMING ABILITIES IN EUROPEAN NURSING CARE”

ORELE : 11:30 – 17:50 ; SALA : CATEDRA DE NURSING

03.11.2014

 

NR.CRT.

 

NUME ȘI PRENUMELE ELEVULUI

 

INTERVAL DE EVALUARE

  1. 1.

ALBINIȚA ALINA CORINA

 

 

 

11:30 – 12:30

  1. 2.

ANCA ORESIA IULIA

  1. 3.

BADEA (NICOLAE) VIORICA

  1. 4.

BARBU CAMELIA DANIELA

  1. 5.

BELDIE ANA-MARIA

  1. 6.

CATANĂ TEODORA ELENA

  1. 7.

CHIRIȚOIU DANIELA

 

 

 

12:30 – 13:30

  1. 8.

COPCEA ALEXANDRU MIHAI

  1. 9.

COTOS LENUȚA ALINA

  1. 10.

CREȚU MIHAI

  1. 11.

CREȚU OCTAVIAN TEODOR

  1. 12.

DOROBANȚU ANDREEA NICOLETA

  1. 13.

DRĂGHICI CLARA GEORGIANA

 

 

 

14:00 – 15:00

  1. 14.

FLORESCU FLORINEL

  1. 15.

GEAMPALIA LAURA MARILENA

  1. 16.

GRIGORE ELENA MARIANA

  1. 17.

HARAGA OTILIA

  1. 18.

ILIESCU NICOLETA

  1. 19.

MIHĂILĂ CORINA EMANUELA

 

 

 

15:00 – 16:00

  1. 20.

MITREA (GRECU) ANA-MARIA

  1. 21.

MURGU MARIUS MĂDĂLIN

  1. 22.

NECULA MARILENA

  1. 23.

NIȚĂ CAMELIA MICHAELA

  1. 24.

NIȚĂ (IORDACHE) CERASELA ALEXANDRA

  1. 25.

OPREA MĂDĂLINA FLORENȚA

 

 

 

16:00 – 17:00

  1. 26.

PANĂ NICOLAE MARIAN

  1. 27.

PARASCHIV AURELIA

  1. 28.

PETRE LIGIA GABRIELA

  1. 29.

PROFIR CARMEN

  1. 30.

SEREA CARMEN

  1. 31.

STAN DORU NICOLAE

 

 

17:00 – 17:50

  1. 32.

TUDOR CODRUȚA MARIA

  1. 33.

UDREA GEORGIANA

  1. 34.

UȚĂ GABRIEL ANDREI

   35.

VELICU (ILIE) MARIA MIHAELA

                                                                                                                          

 

TABEL NOMINAL PROBĂ SCRISĂ   – EVALUAREA COMPENTEŢELOR PROFESIONALE ( NURSING ) A ELEVILOR PARTICIPANŢI LA PROIECTUL  „PERFORMING ABILITIES IN EUROPEAN NURSING CARE”

ORELE : 9:00- 11:00 ; SALA 2

03.11.2014

 

NR.CRT.

 

 

NUME ȘI PRENUMELE ELEVULUI

  1. 1.

ALBINIȚĂ ALINA CORINA

  1. 2.

ANCA ORESIA IULIA

  1. 3.

BADEA (NICOLAE) VIORICA

  1. 4.

BARBU CAMELIA DANIELA

  1. 5.

BELDIE ANA-MARIA

  1. 6.

CATANĂ TEODORA ELENA

  1. 7.

CHIRIȚOIU DANIELA

  1. 8.

COPCEA ALEXANDRU MIHAI

  1. 9.

COTOS LENUȚA ALINA

  1. 10.

CTEȚU MIHAI

  1. 11.

CREȚU OCTAVIAN TEODOR

  1. 12.

DOROBANȚU ANDREEA NICOLETA

  1. 13.

DRĂGHICI CLARA GEORGIANA

  1. 14.

FLORESCU FLORINEL

  1. 15.

GEAMPALIA LAURA MARILENA

  1. 16.

GRIGORE ELENA MARIANA

  1. 17.

HARAGA OTILIA

  1. 18.

ILIESCU NICOLETA

  1. 19.

MIHĂILĂ CORINA EMANUELA

  1. 20.

MITREA (GRECU) ANA-MARIA

  1. 21.

MURGU MARIUS MĂDĂLIN

  1. 22.

NECULA MARILENA

  1. 23.

NIȚĂ CAMELIA MICHAELA

  1. 24.

NIȚĂ (IORDACHE) CERASELA ALEXANDRA

  1. 25.

OPREA MĂDĂLINA FLORENȚA

  1. 26.

PANĂ NICOLAE MARIAN

  1. 27.

PARASCHIV AURELI

  1. 28.

PETRE LIGIA GABRIELA

  1. 29.

PROFIR CARMEN

  1. 30.

SEREA CARMEN

  1. 31.

STAN DORU NICOLAE

  1. 32.

TUDOR CODRUȚA MARIA

  1. 33.

UDREA GEORGIANA

  1. 34.

UȚA GABRIEL ANDREI

  1. 35.

VELICU (ILIE) MARIA MIHAELA

Grafic_Erasmus.pdf
REP_PROBA_SCRISA_SALA_ERASMUS-_NURS.pdf

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 91

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes