Dragii noștri elevi, 

A venit toamna, iar odată cu venirea ei elevii se întorc la școală.Vă invităm să vă întâlniți colegii de clasă, diriginții și profesorii, fiind întâmpinați de colaboratorii școlii noastre din spitale, clinici private, farmacii – personalitățile care doresc să marcheze deschiderea anului școlar alături de noi.

Festivitatea de deschidere a anului școlar va avea loc luni, 12 septembrie 2016, la sediul din strada Viitorului nr. 161-163. Evenimentul se va desfășura de la ora 10:30 a.m. – pentru elevii care au optat la programul de dimineață, de la ora 15:30 p.m. – pentru elevii care au optat la programul de după-amiază.

Vă așteptăm cu drag!

Conducerea școlii 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 92

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes