Vă invităm vineri, 13 mai 2016, ora 12.30, în sediul Școlii Postliceale Sanitare Carol Davila din Valter  Mărăcineanu pentru a participa la activitatea de diseminare a celor 5 săptămâni de instruire practică, din perioada 04 aprilie – 13 mai 2016.

Cei doi studenți, Esa Leikkari și Hanna Emilia Nybom, participanți în Proiectul Erasmus+ 2014-1-FI01-KA102-000279- „Effective Mobility – Creating Tomorrows Working Life”, dezvoltat în parteneriat cu Ami-Foundation, Amiedu din Helsinki, Finlanda ne vor împărtăși experiența lor profesională și culturală a ultimei luni în România, într-un eveniment dedicat tuturor elevilor școlii (indiferent de anul de studiu sau calificarea urmată).

Persoana de contact: prof. Aurelia Șova, Responsabil Catedra Balneofiziokinetoterapie și recuperare aurelia.sova@scoalacdavila.ro

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 122

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes