Simona DragneDin anul 2010, Sorina este profesor al școlii noastre, pentru disciplinele: psihologie, sociologie și pedagogie. Are grad definitiv și este diriginte a două efective de elevi calificarea AMG. A absolvit Facultatea de Sociologie și Asistență Socială, din Universitatea București, și are un Master în Managementul Serviciilor Sociale și de Sănătate, la Universitatea București. Are experiență de lucru în ONG inde a lucrat în calitate de coordonator de proiecte și foundreiser. În școală coordonează activitatea Clubului de Excelență și dezvoltă o serie de programe și proiecte extracurriculare în care sunt implicați cei mai buni elevi ai școlii.

Email: sorina.negrei @ scoalacdavila.ro

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 63

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes