Ramona GutuAbsolventă a Facultăţii de Chimie, Universitatea Bucureşti, Studii postuniversitare de Relaţii Publice şi Comunicare la SNSPA, are o experienţă de 8 ani în învăţământ, ca institutor şi profesor chimie și peste 12 ani în presă, ca jurnalist, precum și în domeniul Relaţii Publice şi Comunicare.

Colaborarea cu Fundația Umanistă Dr. Mioara Mincu a început în anul 2009, prin relansarea Revistei „Educaţie pentru Sănătate”, iar din aprilie 2010 este Director de Comunicare al Școlii Postliceale Sanitare ”Carol Davila” și editor coordonator al site-ului: www.scoalacdavila.ro si al revistelor Educatie pentru Sanatate.

Email: ramona.gutu @ fundatiamincu.ro

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 232

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes