Alina Grecu 2Alina a absolvit Facultatea de Sociologie-Psihologie Spiru Haret în 2005 și are experiență ca profesor consilier psiho-pedagogic. Are atestat de psiholog autonom în consiliere educațională eliberat de Colegiul Psihologilor din România și urmează un program formativ în psihoterapie experiențială a unificării centrată pe adult, copil, cuplu si familie (SPER)

 

În cei trei ani de cînd este profesor titular al școlii noastre, Alina a îndeplinit funcția de  coordonator proiecte și programe extrașcolare, a fost coordonator al Clubului Absolvenților iar de curând a preluat activitatea de Șef al Catedrei de Științe Sociale.

Email: alina.grecu @ scoalacdavila.ro

 

 

 

 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 99

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes