Adriana OanceaAdriana este absolventă a primei generații de elevi ai Școlii Postliceale Sanitare ”Carol Davila”, din 1993. A absolvit în 2011 și Facultatea de Științele Comunicării, specializarea Comunicare și Relații Publice, în cadrul Universității Ecologice București.

După terminarea școlii postliceale a profesat ca asistent medical, domeniu în care are o experiență de 14 ani, iar din 2004 a reînceput colaborarea cu școala noastră, în cadrul Departamentului Secretariat, pe care în prezent îl conduce.

Email: adriana.oancea @ scoalacdavila.ro

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 72

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes