Prof Univ. Dr. Alexandru Ioan Mincu

Preşedinte al Consiliului de Administratie

T – +40 21 610 70 68

E – alexandru.mincu@scoalacdavila.ro

Consilier juridic Cristina Brad

Membru Consiliu de Administrație

T – +40 21 610 70 68

E – cristina.brad@fundatiamincu.ro

Prof. Aurelia Sova

Membru Consiliu de Administrație Director adjunct cu mandat de Director

T – +40 21 610 70 68

E – aurelia.sova@scoalacdavila.ro

Prof. Anca Celina Grecu

Director adjunct

T – +40 21 610 70 68

E – anca.grecu@scoalacdavila.ro

Prof. drd. Andreea Csolti

– Sef Catedra Nursing si Stiinte

T – +40 21 610 70 68

E – andreea.csolti@scoalacdavila.ro

Prof.Maria Baldovinescu

Responsabil Comisia de Evaluare si Asigurare a Calitatii

T – +40 21 610 70 68

E – maria.baldovinescu@scoalacdavila.ro

Prof. Raluca Florentina Brad

Director Comunicare și Marketing

E – raluca.brad@scoalacdavila.ro

alinagrecu2

Prof. Alina Simona Grecu

Șef Catedra Științe Socio-Umane

T – +40 21 610 70 68

E – alina.grecu@scoalacdavila.ro

Prof. dr. Vasile Constantin

Șef Catedra Balneofiziokinetoterapie și Recuperare

T – +40 21 610 70 68

E – vasile.constantin@scoalacdavila.ro

Prof. Paunescu Adriana

Responsabil Clubul Absolventilor

T – +40 21 610 70 68

E – adriana.paunescu@scoalacdavila.ro

Prof. Raluca Maria Simion

Responsabil Relatii si Proiecte Internationale

T – +40 21 610 70 68

E – raluca.simion@scoalacdavila.ro

Prof. Nicoleta Oprea

Coordonator proiecte si programe scolare si extrascolare

T – +40 21 610 70 68

E – nicoleta.oprea@scoalacdavila.ro

Prof. Anca Mihai

Responsabil Instruire Clinica

T – +40 21 610 70 68

E – anca.mihai@scoalacdavila.ro

Prof. Mirela Marioara Avram

Responsabil Comisia Dirigintilor

T – +40 21 610 70 68

E – mirela.avram@scoalacdavila.ro

Prof. Cristina Costache

– Coordonator Proiect „Tinere Talente”

T – +40 21 610 70 68

E – cristina.costache@scoalacdavila.ro

Econ. Fabiola Tudor

Membru Consiliu de Administrație Director Financiar, Expert Contabil

T – +40 21 610 70 68

E – fabiola.tudor@fundatiamincu.ro

Stancu Dana

– Sef Serviciu Administrativ

T – +40 21 610 70 68

E – dana.stancu@scoalacdavila.ro

Simona Dragne

Sef Departament Taxe scolare si Personal

T – +40 21 610 70 68

E – simona.dragne@scoalacdavila.ro

Adriana Oancea

Secretar Şef

T – +40 21 610 70 68

E – adriana.oancea@scoalacdavila.ro

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 643

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes