Chiar din această lună, elevii anilor III pot beneficia de contract de voluntariat cu Fundația Crucea Alb Galbenă.

Mai multe detalii despre oportunitatea de a accesa tehnici de prim ajutor și modele de îngrijiri integrate la domiciliu, cu suport de teleasistență și teleurgență, vă pot fi oferite de către doamna Marioara Ivan, Director General al Fundaţiei Crucea Alb Galbenă din România.

Așadar, dacă printre valorile care vă definesc se pot enumera respectul pentru pacient și pentru demnitatea profesiei, vă așteptăm marți, 19.06.2018, ora 12:30, la sediul școlii din str. Viitorului, nr. 161-163, sala A1.

 

Director,             

Prof. Aurelia ȘOVA                                                                      

Responsabil Club Absolvenți,

Prof. Adriana PĂUNESCU

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 148

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes