Cursuri de tip Master Class
In special destinate elevilor SCOLII SANITARE POSTLICEALE CAROL DAVILA dar la care participarea este deschisa si unui public mai larg (elevi si studenti de la alte unitati de invatamant de profil si asistenti medicali practicanti inscrisi in prealabil contra unei taxe si in limita locurilor disponibile).
Cursurile sunt organizate de obicei dupa’amaiza sau seara si sunt sustinute de personalitati in special din domeniul sanitar, medical (directori de ingijiri, farmacisti, directori de unitati medicale si farmaceutice, educatori, administratori din tara si din strainatate) dar si dina alte domenii ale existentei si care sa contribuie la formarea cat mai echilibrata a asistentului medical.

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 477

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes