Cea de-a patra zi a  Conferinței de Management a Modulului European de Nursing s-a încheiat cu diseminarea activităților celor trei zile de conferințe. Alina Renguea, coordonatoarea ENM a Universității Francisco de Vitoria, Madrid, a predat ”ștafeta” următoarelor două școlii din Belgia care vor găzdui împreună conferința ENM din aprilie, 2017: Karel de Grote University College și Artesis University College Antwerp.

Tot astăzi am avut ocazia să întâlnim un grup de profesori și studenți ai Universității Francisco de Vitoria care participau la un curs de terapie ocupațională. Ziua s-a încheiat cu vizita culturală la mănăstirea Real Monasterio de San Lorenzo.

Prof. Larisa Bănică, coordonator ENM,

Profesor de Nursing Cristina Costache,

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 267

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes