Cum ar fi să lucrezi din toamnă la rețeaua privată cu cele mai multe premiere și performanțe medicale? Adică la Regina Maria?

Ți-am pregătit patru luni de internship plătit, care se încheie cu contract de muncă. Un program excelent de învățare accelerată în cele 3 spitale din București, mentorat 1 la 1 cu o asistentă cu experiență, un centru de training în nursing, un program de rotație pe secții diferite, astfel încât să te specializezi pe zona medicală preferată și multe altele. Vino să afli mai multe de la echipa Regina Maria joi, 9 iunie, de la ora 10.30 – pentru cei care sunt liberi dimineața sau 17 – pentru cei care pot participa după-amiaza, în sediul școlii din Str. Viitorului nr. 161-163, Sala 1. 

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 179

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes