Luna Martie este considerată luna renașterii, când fiecare dintre noi suntem tentați să dăm un refreche emoțiilor și atuurilor noastre. Acest imbold, coroborat cu sărbătorirea Zilei Internaționale a Sănătății Orale, ne-a determinat să vă propunem spre dezbatere o nouă temă: „Asistența stomatologică – șansă sau compromis?”

Miercuri, 14 martie 2018, ora 12.00, sala A1, vă așteptăm la o nouă activitate a Clubului Absolvenților, susținută de către domnul dr. COSMIN ULMAN – Fondator al Societății Române de Estetică Stomatologică.

Vă așteptăm cu drag!

 

Director,

prof. Aurelia Șova

 

Coordonator activitate,

prof. Alice Ragazan

 

Responsabil Comisie,

prof. Adriana Păunescu

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 162

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes