Acţiunea „Vin Colindatorii…” se află în plină desfăşurare! Grupuri de colindători au plecat sa viziteze copiii de la câteva centre de plasament, din spitalele de copii şi batrani din centre de îngrijire.

Vinerea trecută o mână de oameni pricepuţi  dintre elevii de la clasele IK AMG şi IL AMG s-au apucat să bricoleze decoraţiunile de Crăciun pentru copiii din centrele de plasament. Dl Mihai, paznicul de nadejde al şcolii, a dat o mâna de ajutor. Toti au dat dovadă de implicare, creativitate şi spririt de echipă şi iata rezultatele obţinute:

 {gallery}craciun2013{/gallery}

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Afișări articol: 66

Spune si altora despre asta, alege platforma!

Unica școală din România membră European Nuring Module din 1999

Ghidul Școlii – 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Portalul Mobilitatii Europene

Alte știri de interes