Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - TU ai crezut în NOI. NOI investim în TINE
TU ai crezut în NOI. NOI investim în TINE

TU ai crezut în NOI. NOI investim în TINE

“TU ai crezut în NOI. NOI investim în TINE." este activitatea de debut a Clubului Absolvenților, ajunsă, iată, la a III-a ediție. Cum am putea încheia acest ciclu complex al întâlnirilor care v-au prilejuit accesarea unor informații-resursă pentru creșterea angajabilității dumneavoastră? Cu un invitat de seama, care ne onorează din nou cu prezența sa: doamna Carmen Mazilu - Președinta OAMGMAMR - Filiala București.
Așadar, dacă ești preocupat cu privire la parcursul tău profesional, ulterior absolvirii, vino vineri, 24 iunie, ora 11, pentru a beneficia de tot ceea ce Școala îți rezervă. Evenimentul se adresează elevilor de anul III, toate calificările și se va desfășura în Sala A1, Campus Viitorului nr. 163. Te așteptăm să-ți întâmpinăm entuziasmul acestor întâlniri! Uniforma ar reprezenta un indicator al acestui entuziasm.
Responsabil Comisie Absolvenți, prof. Adriana Păunescu

Citit 2705 ori Ultima modificare Marți, 21 Iunie 2016 12:42
Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG