Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - SIMPOZIONUL INTERNAȚIONAL “DR. MIOARA MINCU”

SIMPOZIONUL INTERNAȚIONAL “DR. MIOARA MINCU”

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA”

organizează

miercuri – 18 mai 2016

SIMPOZIONUL INTERNAȚIONAL “DR. MIOARA MINCU”

 “TRADIȚIONAL ȘI MODERN ÎN MEDICINĂ ȘI FARMACIE”

Ediţia a II-a

 Evenimentul este destinat cadrelor didactice din învățământul preuniversitar și universitar,farmaciștilor, medicilor, asistenţilor medicali, psihologilor, moașelor, kinetoterapeuților ș.a.Simpozionul include trei secțiuni dedicate: medicilor, farmaciștilor, asistenților medicali, cadrelor didactice care acoperă domeniul medical, dar și psihologie, nursing, biologie și științe. Persoanele interesate pot participa cu articole specifice uneia dintre cele trei secțiuni ale simpozionului. Participanții primesc diplome şi cartea simpozionului.

Detalii despre eveniment, beneficii de participareși promovarea acestuia în media veţi găsi pe site-ul nostru www.scoalacdavila.ro

Înscrierea participanților se face până în data de 22 aprilie 2016 prin completarea fișelor de înscriere, iar trimiterea articolelor se face până în data de 5 mai 2016 prin email la:  anca . grecu @ scoalacdavila . ro

Ne bucurăm să fiți alături de noi la acest eveniment!

Vă mulțumim și vă așteptăm.

                         Cu deosebit respect Organizatorii.

Citit 2129 ori Ultima modificare Luni, 29 Februarie 2016 19:31
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG