Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Managementul educațional la intersecția dintre public și privat

Managementul educațional la intersecția dintre public și privat

Școala Postliceală Sanitară ”Carol Davila” are plăcerea de a vă invita la evenimentul Managementul educațional la intersecția dintre public și privatcare va avea loc joi, 29 septembrie 2016, de la ora 11:00, la sediul școlii din str. Viitorului nr. 161-163.

Agenda evenimentului include următoarele teme:

• Indicatori de performanță pe linia colaborării internaționale;
  • Planul de școlarizare – provocare și rezultate – dezbatere;
  • Performanță prin inovație și schimbare – Managementul schimbării

În același timp, dorim să vă mulțumim pentru calitatea elevilor, absolvenți de liceu, care urmează Școala Postliceală Sanitară ”Carol Davila” și aspiră să devină asistenți medicali.

Această invitație se adresează tuturor profesorilor, managerilor, experți în management educațional preuniversitar la nivel liceal și postliceal.

Confirmarea participării se face până marți, 27 septembrie, la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau prin telefon la numărul: +40 21 610 70 68;

Vă așteptăm!

Prof. Univ. dr. Alexandru Ioan MINCU - Președinte al Consiliului de Administrație

Prof. Aurelia Șova, Director Adjunct

Prof. Maria Pârlog, Director Adjunct