Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Clubul absolventului cu noi oportunități
Clubul absolventului cu noi oportunități

Clubul absolventului cu noi oportunități

Cum ar fi să lucrezi din toamnă la rețeaua privată cu cele mai multe premiere și performanțe medicale? Adică la Regina Maria?

Ți-am pregătit patru luni de internship plătit, care se încheie cu contract de muncă. Un program excelent de învățare accelerată în cele 3 spitale din București, mentorat 1 la 1 cu o asistentă cu experiență, un centru de training în nursing, un program de rotație pe secții diferite, astfel încât să te specializezi pe zona medicală preferată și multe altele. Vino să afli mai multe de la echipa Regina Maria joi, 9 iunie, de la ora 10.30 - pentru cei care sunt liberi dimineața sau 17 - pentru cei care pot participa după-amiaza, în sediul școlii din Str. Viitorului nr. 161-163, Sala 1. 

Citit 5753 ori Ultima modificare Marți, 28 Martie 2017 15:37
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG